-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Насоси та компресори» (Насоси водяного охолодження) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6
Тендер Prozorro UA-2025-07-04-008292-a
Торги не відбулися
35 363.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 353.63 UAH
мін. крок: 1% або 353.63 UAH
Номер:
6a3c3a1b9faa43f1a1c87dbeb7477c83
Внутрішній номер закупівлі:
25800885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-04-008292-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
04202, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, буд. 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 363.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2025 14:59 - 09.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2025 14:59 - 12.07.2025 08:00
Аукціон:
з 14.07.2025 12:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 363.33 «Насоси та компресори» (Насоси водяного охолодження) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6