-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Насоси та компресори» (Насоси водяного охолодження) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6
Оголошено тендер
35 363.33
UAH
Номер:
702c20c3793f417aa4a1b89e749e13b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-04-010084-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
04202, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, буд. 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
04202, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, буд. 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
35 363.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Насоси та компресори» (Насоси водяного охолодження) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.07.2025 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума35 363.33 UAH