-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди державних, міських свят та знаменних дат протягом ІІ півріччя 2025 року)
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-006843-a
Завершена
1 343 090.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 254.50 UAH
мін. крок: 0% або 254.50 UAH
Період уточнення:
19.06.2025 13:28 - 24.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим