-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди державних, міських свят та знаменних дат протягом ІІ півріччя 2025 року)
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-006843-a
Завершена
1 343 090.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 254.50 UAH
мін. крок: 0% або 254.50 UAH
Номер:
0507db96b0724e9c85db92c5ca44a15b
Внутрішній номер закупівлі:
25654172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-19-006843-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 343 090.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2025 13:28 - 24.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2025 13:28 - 27.06.2025 00:00
Аукціон:
з 27.06.2025 11:30
Період кваліфікації:
27.06.2025 00:00 - 01.07.2025 13:31
Період завантаження договору:
07.07.2025 00:00 - 17.07.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴91 700.00 Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Української Державності (липень 2025 року)
- Лот №2 ₴125 600.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня Державного Прапора України (23 серпня 2025 року)
- Лот №3 ₴280 850.00 Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня незалежності України (24 серпня 2025 року)
- Лот №4 ₴331 000.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (серпень-жовтень 2025 року)
- Лот №5 ₴50 900.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру (29 вересня 2025 року)
- Лот №6 ₴208 240.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня захисників і захисниць України (жовтень 2025 року)
- Лот №7 ₴139 800.00 Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи (листопад 2025 року)
- Лот №8 ₴115 000.00 Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні (22 листопада 2025 року)