-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди державних, міських свят та знаменних дат протягом ІІ півріччя 2025 року)
Оголошено тендер
1 343 090.00
UAH
Номер:
33a2fc43e74d45bdac9bc8133b5cfb0b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-04-016163-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 343 090.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди державних, міських свят та знаменних дат протягом ІІ півріччя 2025 року)
Примітки:
Лот 1 - Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Української Державності (липень 2025 року) (ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів);
Лот 2 - Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня Державного Прапора України (23 серпня 2025 року) (ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів);
Лот 3 - Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня незалежності України (24 серпня 2025 року) (ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів);
Лот 4 - Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (серпень-жовтень 2025 року) (ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів);
Лот 5 - Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру (29 вересня 2025 року) (ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів);
Лот 6 – Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня захисників і захисниць України (жовтень 2025 року) (ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів);
Лот 7 - Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи (листопад 2025 року) (ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів);
Лот 8 - Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні (22 листопада 2025 року) (ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
04.06.2025 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума1 343 090.00 UAH