-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-001819-a
Торги відмінено
448 340.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 241.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 241.70 UAH
Період уточнення:
19.06.2025 10:04 - 24.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим