• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі

Оголошено тендер

448 340.40 UAH
Номер: f3c9b3c8a2fb4cd2b64b20f6a9e6ace8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-18-007965-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Замовник: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Очікувана вартість: 448 340.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.06.2025 12:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума448 340.40 UAH