-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-001819-a
Торги відмінено
448 340.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 241.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 241.70 UAH
Номер:
df97eeb376fe4258a681d79a3b9a077b
Внутрішній номер закупівлі:
25649168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-19-001819-a
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
448 340.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2025 10:04 - 24.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2025 10:04 - 27.06.2025 00:00
Аукціон:
27.06.2025 13:33 - 27.06.2025 14:02
Період кваліфікації:
з 27.06.2025 14:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
eca5ed88bd9b472bb44ea8570cb9f230
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до наявної потреби Замовника у проведенні закупівлі поточного ремонту, 02.06.2025 року було оголошено відкриті торги з особливостями щодо закупівлі Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі (код ДК 021:2015 – 45430000-0 - Покривання підлоги та стін) (UA-2025-06-02-005003-a). 10.06.2025 року відбувся аукціон та розкриття тендерних пропозицій цієї закупівлі. Для участі у процедурі відкритих торгів тендерну пропозицію подали 2 (два) учасники (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕСТ КАВА", ТОВ "САФ БУД"), тендерні пропозиції яких були відхилені на підставі абз.2 пп.2 п.44 Особливостей.
У зв’язку з невиконаною наявною потребою у проведенні закупівлі поточного ремонту 19.06.2025 року Замовник повторно оголосив закупівлю Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі (код ДК 021:2015 – 45430000-0 - Покривання підлоги та стін) (UA-2025-06-19-001819-a).
Однак 22.06.2025 року, вже після оголошення повторної закупівлі Замовником, учасник закупівлі Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі (код ДК 021:2015 – 45430000-0 - Покривання підлоги та стін) (UA-2025-06-02-005003-a) – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕСТ КАВА" подав скаргу в АМКУ на рішення про відхилення пропозиції, яку Орган оскарження прийняв до розгляду 24.06.2025 р.
30.06.2025 року Комісія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель прийняла рішення №10307-р/пк-пз від 30.06.2025, в якому зобов’язала Замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "БЕСТ КАВА" (код ЄДРПОУ: 45113362) за процедурою закупівлі — "Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2025-06-02-005003-a.
Таким чином, у зв’язку з необхідністю відновлення розгляду закупівлі Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі (код ДК 021:2015 – 45430000-0 - Покривання підлоги та стін) (UA-2025-06-02-005003-a) відповідно до вказаного вище рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, повторну закупівлю щодо того самого предмету закупівлі Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі (код ДК 021:2015 – 45430000-0 - Покривання підлоги та стін) (UA-2025-06-19-001819-a) потрібно відмінити на підставі пп.2 п.50 Особливостей, а саме: у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Період оскарження:
03.07.2025 14:34 - 14.07.2025 00:00
Дата опублікування:
03.07.2025 14:34
Дата виконання:
14.07.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴448 340.40 Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі