• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фарби

Торги не відбулися

232 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 160.00 UAH
Період уточнення: 18.06.2025 10:09 - 23.06.2025 00:00
Відповідь надана

Щодо кольору

Номер: 2a14696599db445182509256142eac66
Дата опублікування: 19.06.2025 15:44
Опис: Добрий день! Просимо надати роз'яснення, чи мається на увазі, що учасники повинні запропонувати фарбу підбірну лише 2-ох відтінків, чи потрібен підбір кількох кольорів до кожної із позицій. Якщо потрібно лише 2 відтінки, просимо зазначити у Вашій відповіді загальне позначення кольору (напр. сріблястий, чорний, білий тощо), оскільки колір впливає на формування ціни.
Відповідь: Доброго дня шановний Учасник! На Ваш запит від 19.06.2025 року ДО «Автобаза ДУС» повідомляє наступне: Загальне позначення кольору автомобіля включає 11 основних кольорів, які використовуються при реєстрації транспортних засобів: чорний, синій, зелений, бежевий, червоний, фіолетовий, помаранчевий, жовтий, білий, коричневий та сірий. Ці кольори не включають відтінки, а лише базові кольори. Відтінок фарби та зразок викраски наших автомобілів, необхідно буде підбирати виключно у відповідності до потреби, для фарбування автівок за кодом, що йшов з заводу виробника, та які є у наявності ДО «Автобаза ДУС». Дана вимога зазначена у Технічній документації п.3.1. Додаток 3 та Додаток 4.
Дата відповіді: 20.06.2025 08:12