-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби
Тендер Prozorro UA-2025-06-18-001940-a
Торги не відбулися
232 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 160.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 160.00 UAH
Номер:
be43635d35064303be5c85f206027e18
Внутрішній номер закупівлі:
25635085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-18-001940-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
232 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2025 10:09 - 23.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2025 10:09 - 26.06.2025 10:00
Аукціон:
з 27.06.2025 13:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 000.00 Фарби