• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарби

Оголошено тендер

232 000.00 UAH
Номер: 43e91b9e912e449882cbca2ea459d75d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-18-002464-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТОБАЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТОБАЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ"
Очікувана вартість: 232 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарби
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.06.2025 10:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фарба автомобільна підбірна SPECTRAL Wave 2.0
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 65 літр
Період постачання до 31.12.2025
Фарба автомобільна NOVOL Base 2.0 (фарба злита по коду) 1л
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2025:0301020 - Забезпечення діяльності підприємств, установ та організацій Державного управління справами
Сума232 000.00 UAH