• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)

Завершена

207 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
Період уточнення: 17.06.2025 08:49 - 22.06.2025 00:00
Відповідь надана

індивідуальні заміри

Номер: 2cd4baf5e7604c158871e2a4ef711ea8
Дата опублікування: 20.06.2025 11:11
Опис: добрий день, шановний замовник, у додатку 4 ТД назначено : індивідуальні заміри надайте будь ласка пояснення яким чином дані заміри повинні проводитись якщо учасник територіально знаходиться не в місті Запоріжжя?
Відповідь: Доброго дня. Представник Переможця закупівлі (після підписання Договору) проводить заміри на території нашої служби за адресою: 69095, м.Запоріжжя, вул. Першотравнева, 2
Дата відповіді: 20.06.2025 15:33