-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)
Оголошено тендер
207 000.00
UAH
Номер:
cf957ed8edfe467e8fd08181e27b2ee0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-17-000058-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.06.2025 07:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума207 000.00 UAH