-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-000374-a
Завершена
207 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
Номер:
66686e5c16b14803ad7631c2a5b6ec56
Внутрішній номер закупівлі:
25619146
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-17-000374-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2025 08:49 - 22.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2025 08:49 - 25.06.2025 00:00
Аукціон:
з 25.06.2025 11:29
Період кваліфікації:
25.06.2025 00:00 - 25.06.2025 12:39
Період завантаження договору:
01.07.2025 00:00 - 11.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴207 000.00 Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)