-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Книга обліку розрахункових операцій – ДК 021:2015 – 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Тендер Prozorro UA-2025-06-13-006792-a
Торги не відбулися
158 730.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 587.30 UAH
мін. крок: 1% або 1 587.30 UAH
Період уточнення:
13.06.2025 13:21 - 18.06.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо ТЗ
Номер:
482c845dca0c4a9aa84840939e4c7572
Дата опублікування:
16.06.2025 10:51
Опис:
Шановний замовнику, прохання уточнити наступне. 1) В описі книги (технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, які зазначені в Додатку А до Додатку 1 Тендерної документації) вказано, що папір газетний та його щільність 60 г/м2. Газетний папір – це щільність до 50 г/м2. Під щільність 60 г/м2 підходить офсетний папір. Прохання уточнити тип паперу.
2) В описі книги вказана кількість листків – 80. Можливо, мається на увазі, що книга складається з 40 аркушів, тобто з 80 сторінок, оскільки стандартні книги мають 40 аркушів та 80 сторінок. Прохання уточнити кількість сторінок/аркушів.
Відповідь:
Шановний потенційний учаснику!
1) Щодо типу паперу для друку, цілком задовольняє газетний папір, щільністю не менше 50 г/м2.
2) Щодо кількості аркушів в книзі повинно відповідати 80.
Дата відповіді:
19.06.2025 09:19