-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Книга обліку розрахункових операцій – ДК 021:2015 – 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Тендер Prozorro UA-2025-06-13-006792-a
Торги не відбулися
158 730.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 587.30 UAH
мін. крок: 1% або 1 587.30 UAH
Номер:
f44fd5aaf2d2477c874c64a7b8aa5581
Внутрішній номер закупівлі:
25599205
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-13-006792-a
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, пл. Вокзальна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Якимчук Марина Олегівна 380444652642 yakymchuk.m.o@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 730.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.06.2025 13:21 - 18.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2025 13:21 - 21.06.2025 00:00
Аукціон:
з 23.06.2025 12:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 730.00 Книга обліку розрахункових операцій – ДК 021:2015 – 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали