-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Книга обліку розрахункових операцій – ДК 021:2015 – 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Оголошено тендер
190 476.00
UAH
Номер:
412da90dd3d1442da62fc4b81351bbcd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-13-008223-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, пл. Вокзальна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, пл. Вокзальна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
190 476.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Книга обліку розрахункових операцій – ДК 021:2015 – 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Дата опублікування:
13.06.2025 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума190 476.00 UAH