-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя
Тендер Prozorro UA-2025-06-13-005595-a
Торги не відбулися
1 515 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 575.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 575.00 UAH
Період уточнення:
13.06.2025 12:24 - 18.06.2025 00:00
Відповідь надана
Просимо надати роз’яснення до вимоги, викладеної в п. 3 "Додатково надати у складі пропозиції"
Номер:
8b411bdafd3c41ecb9e9cbe608351a05
Дата опублікування:
13.06.2025 14:25
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо надати роз’яснення до вимоги, викладеної в п. 3 "Додатково надати у складі пропозиції" Технічної специфікації згідно Додатку №2 до тендерної документації, а саме:
«3. Довідка довільної форми, яка містить кольоровий малюнок та/або фотозображення та/або 3D зображення Товару, який пропонується учасником, та їх відповідність вимогам замовника, встановленим у тендерній документації в оригінальній тарі, що буде постачатися з етикеткою (етикетки повинні бути на товарів або упаковці в яку розфасовано товар) з можливістю чіткого та розбірливого читання тексту маркування.»
З метою правильного розуміння просимо уточнити чи мається на увазі надання фотозображення безпосередньо самого товару, чи все ж вимагається фото упакованого товару в оригінальній тарі з етикеткою, і чи є обов’язковою умовою, щоб саме етикетка була на упаковці, а не окремо.
У випадку, якщо товар виготовляється або фасується під замовлення або поставляється в транспортній упаковці, чи буде достатньо фото аналогічного товару/упаковки з прикладом маркування, або зображення етикетки (макету), яка буде нанесена на товар при постачанні?
Дякуємо за відповідь.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику. По суті Вашого звернення повідомляємо наступне. Замовник хоче бачити фотозображення безпосередньо самого товару.
Дата відповіді:
16.06.2025 11:00