-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя
Тендер Prozorro UA-2025-06-13-005595-a
Торги не відбулися
1 515 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 575.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 575.00 UAH
Номер:
70800bc2e9254aae95dd6658b3eca9b4
Внутрішній номер закупівлі:
25597976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-13-005595-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198169
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, бул. Т. ШЕВЧЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гудзь Ліна 380989285923 linahudz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 515 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2025 12:24 - 18.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2025 12:24 - 21.06.2025 00:05
Аукціон:
з 23.06.2025 15:34
Період кваліфікації:
21.06.2025 00:05 - 24.06.2025 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 515 000.00 Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя