-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя
Оголошено тендер
1 515 000.00
UAH
Номер:
61680e4028674c4f88c9a330fa29e65c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-13-007080-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198169
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, бул. Т. ШЕВЧЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198169
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, бул. Т. ШЕВЧЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 515 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя
Примітки:
ТПКВКМБ-1021
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.06.2025 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума1 515 000.00 UAH