-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Універсальний комплекс масової деконтамінації в комплекті, Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6
Тендер Prozorro UA-2025-06-13-003343-a
Завершена
612 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
Період уточнення:
13.06.2025 11:05 - 18.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим