-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Універсальний комплекс масової деконтамінації в комплекті, Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6
Тендер Prozorro UA-2025-06-13-003343-a
Завершена
612 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
Номер:
f5e6a93f64ab4c8ba4db0e2963ae36f1
Внутрішній номер закупівлі:
25595719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-13-003343-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажкевич Мар'яна Павлівна +380980846929 likarna_zvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
612 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2025 11:05 - 18.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2025 11:05 - 21.06.2025 01:00
Аукціон:
з 23.06.2025 13:41
Період кваліфікації:
21.06.2025 01:00 - 08.07.2025 11:37
Період завантаження договору:
14.07.2025 00:00 - 24.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴612 000.00 Універсальний комплекс масової деконтамінації в комплекті, Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6