• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Універсальний комплекс масової деконтамінації в комплекті, Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6

Оголошено тендер

612 000.00 UAH
Номер: 96f2e2825f4e453c809f9796be6b9569
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-13-003812-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
Очікувана вартість: 612 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Універсальний комплекс масової деконтамінації в комплекті, Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.06.2025 10:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума612 000.00 UAH