-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Деревина дров’яна твердих порід для непромислового використання , група І» (дрова паливні) Код ДК 021:2015: 03410000-7 «Деревина» (Дрова паливні)
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-008614-a
Торги не відбулися
792 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 921.60 UAH
мін. крок: 1% або 7 921.60 UAH
Період уточнення:
10.06.2025 14:58 - 15.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим