• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Деревина дров’яна твердих порід для непромислового використання , група І» (дрова паливні) Код ДК 021:2015: 03410000-7 «Деревина» (Дрова паливні)

Торги не відбулися

792 160.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 921.60 UAH
Номер: 1ebebea2037e484d88b7f560e04ffe65
Внутрішній номер закупівлі: 25560079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-10-008614-a   
Замовник: Олеський професійний ліцей
Контактна особа: Мар'яна Лабунська +380688655504 olesko_licey@ukr.net https://oleskocoledg.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 792 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2025 14:58 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2025 14:58 - 18.06.2025 14:49
Аукціон: з 19.06.2025 15:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴792 160.00 «Деревина дров’яна твердих порід для непромислового використання , група І» (дрова паливні) Код ДК 021:2015: 03410000-7 «Деревина» (Дрова паливні)