• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Деревина дров’яна твердих порід для непромислового використання , група І» (дрова паливні) Код ДК 021:2015: 03410000-7 «Деревина» (Дрова паливні)

Оголошено тендер

792 160.00 UAH
Номер: 3b087a209cb94ddf989ae2b8a420471c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-10-010557-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Олеський професійний ліцей
Замовник: Олеський професійний ліцей
Очікувана вартість: 792 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Деревина дров’яна твердих порід для непромислового використання , група І» (дрова паливні) Код ДК 021:2015: 03410000-7 «Деревина» (Дрова паливні)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 10.06.2025 14:46
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Деревина дров’яна твердих порід для непромислового використання , група І» (дрова паливні)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 429 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлесько
Сума792 160.00 UAH