-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)
Тендер Prozorro UA-2025-06-09-003851-a
Завершена
189 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 945.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 945.00 UAH
Період уточнення:
09.06.2025 11:40 - 15.06.2025 00:00
Відповідь надана
Операції оброблення відходів
Номер:
541c17a99d67498481ca4d13d73652b3
Дата опублікування:
13.06.2025 01:15
Опис:
Добрий день.
Згідно Додатку 3 тендерної документації, Замовником визначено коди операцій D10, D13, D15, проте не зазначено альтернативні коди операцій які визначені Законом України Про управління відходами, визначені в Додатку 1, а саме: R13 - зберігання відходів
перед здійсненням операцій.
Враховуючі, що визначені умови неоднаразово оскаржувались в АМКУ, тому просимо внести зміни до тендерної документації та визначити коди операцій в наступній редакції: D10, D13 або R13, D15.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякую за звернення. Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
13.06.2025 15:38