-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)
Оголошено тендер
189 000.00
UAH
Номер:
f14d8ec2a548432fa831bd56b25ba822
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-04-014649-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічний заклад з надання психіатричної допомоги "ПСИХІАТРІЯ" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994072
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічний заклад з надання психіатричної допомоги "ПСИХІАТРІЯ" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994072
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
189 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
04.06.2025 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума189 000.00 UAH