• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)

Завершена

189 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 945.00 UAH
Номер: 40d236dfbb874b9a9c345c28c839c6e7
Внутрішній номер закупівлі: 25542999
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-09-003851-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічний заклад з надання психіатричної допомоги "ПСИХІАТРІЯ" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Людмила Індик +380442936441 mihniklyidmila@ukr.net https://psychiatry-kyiv.itmed.org/
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 189 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2025 11:40 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2025 11:40 - 18.06.2025 00:00
Аукціон: 18.06.2025 13:54 - 18.06.2025 14:23
Період кваліфікації: 18.06.2025 14:23 - 20.06.2025 11:42
Період завантаження договору: 26.06.2025 00:00 - 06.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴189 000.00 Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)