-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: “Нове будівництво навчального корпусу та укриття ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради по вулиці 20-го Липня, 21 у місті Володимирі Волинської області. І пусковий комплекс. Коригування.”
Тендер Prozorro UA-2025-05-29-011654-a
Завершена
520 389.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 601.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 601.95 UAH
Період уточнення:
29.05.2025 16:49 - 10.06.2025 00:00
Відповідь надана
СС
Номер:
8b7e9b083b9544859293fc3c5a802d60
Дата опублікування:
29.05.2025 17:05
Опис:
Який клас наслідків об'єкту?
Відповідь:
Клас наслідків об'єкту СС2
Дата відповіді:
30.05.2025 07:58