-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: “Нове будівництво навчального корпусу та укриття ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради по вулиці 20-го Липня, 21 у місті Володимирі Волинської області. І пусковий комплекс. Коригування.”
Оголошено тендер
520 389.00
UAH
Номер:
c049e94260024fba928b728f187202e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-29-007913-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ЦИНКАЛОВСЬКОГО ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21739672
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, ВУЛИЦЯ 20 Липня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ЦИНКАЛОВСЬКОГО ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21739672
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, ВУЛИЦЯ 20 Липня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
520 389.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: “Нове будівництво навчального корпусу та укриття ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради по вулиці 20-го Липня, 21 у місті Володимирі Волинської області. І пусковий комплекс. Коригування.”
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
29.05.2025 13:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1300 - Будівництво освітніх установ та закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолодимир
Сума520 389.00 UAH