-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: “Нове будівництво навчального корпусу та укриття ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради по вулиці 20-го Липня, 21 у місті Володимирі Волинської області. І пусковий комплекс. Коригування.”
Тендер Prozorro UA-2025-05-29-011654-a
Завершена
520 389.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 601.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 601.95 UAH
Номер:
d8698ef3860e46f3a22d78413c0a468f
Внутрішній номер закупівлі:
25457642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-29-011654-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ЦИНКАЛОВСЬКОГО ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21739672
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, ВУЛИЦЯ 20 Липня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кашубський Віталій Віталійович 380633585536 vitaliikashubskyi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
520 389.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2025 16:49 - 10.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2025 16:49 - 13.06.2025 18:00
Аукціон:
16.06.2025 13:03 - 16.06.2025 13:32
Період кваліфікації:
16.06.2025 13:32 - 23.06.2025 12:55
Період завантаження договору:
29.06.2025 00:00 - 09.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴520 389.00 Здійснення технічного нагляду по об’єкту: “Нове будівництво навчального корпусу та укриття ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради по вулиці 20-го Липня, 21 у місті Володимирі Волинської області. І пусковий комплекс. Коригування.”