-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування
Тендер Prozorro UA-2025-05-23-012038-a
Тендерні пропозиції повинні бути складені українською мовою, деталі п.7 Розділ І. "Загальні положення" тендерної документації.
Завершена
539 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2025 17:33 - 28.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим