-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування
Тендер Prozorro UA-2025-05-23-012038-a
Тендерні пропозиції повинні бути складені українською мовою, деталі п.7 Розділ І. "Загальні положення" тендерної документації.
Завершена
539 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
Номер:
e5aa7ddcad444b70b2006c982dc00138
Внутрішній номер закупівлі:
25401457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-23-012038-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 5" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774697
-
Адреса:
65072, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА ПЕТРОВА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Персіанова Олена +380487624391 dgp5od@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
539 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2025 17:33 - 28.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2025 17:33 - 31.05.2025 00:00
Аукціон:
з 02.06.2025 12:19
Період кваліфікації:
31.05.2025 00:00 - 02.06.2025 12:00
Період завантаження договору:
08.06.2025 00:00 - 18.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴539 660.00 Спеціальні продукти харчування