• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спеціальні продукти харчування

Оголошено тендер

539 660.00 UAH
Номер: e8d217b16dd44e2eb145f1ca6a55ebcd
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-23-014601-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 5" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 5" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 539 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спеціальні продукти харчування
Примітки: категорія замовника - п.3 ч.4 ст.2 Закону «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.05.2025 16:42
Дата модифікації: 23.05.2025 16:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2113 - Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума539 660.00 UAH