-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування апарату наркозно-дихального WATO EX-35, Заміна датчика mox-2 в апараті наркозно-дихальному WATO EX-35
Тендер Prozorro UA-2025-05-16-010509-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Період уточнення:
16.05.2025 17:17 - 21.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим