-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування апарату наркозно-дихального WATO EX-35, Заміна датчика mox-2 в апараті наркозно-дихальному WATO EX-35
Тендер Prozorro UA-2025-05-16-010509-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Номер:
fc02000e1877471abeba51e0136d8b32
Внутрішній номер закупівлі:
25329433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-16-010509-a
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максимець Андрій Васильович +380323130148 gorcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2025 17:17 - 21.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2025 17:17 - 24.05.2025 01:00
Період кваліфікації:
24.05.2025 01:00 - 27.05.2025 15:42
Період завантаження договору:
02.06.2025 00:00 - 12.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Технічне обслуговування апарату наркозно-дихального WATO EX-35, Заміна датчика mox-2 в апараті наркозно-дихальному WATO EX-35