• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічне обслуговування апарату наркозно-дихального WATO EX-35, Заміна датчика mox-2 в апараті наркозно-дихальному WATO EX-35

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: 568c0ef9cf934dcba62b97ee58444a6c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-16-022855-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
Замовник: КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування апарату наркозно-дихального WATO EX-35, Заміна датчика mox-2 в апараті наркозно-дихальному WATO EX-35
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.05.2025 17:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяГородок
Сума180 000.00 UAH