-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2025-05-14-001059-a
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори) - 1751 шт. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Період уточнення:
14.05.2025 09:26 - 19.05.2025 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога до учасників
Номер:
9450abcaba5e4f7a9dd0c6792cfcd94d
Дата опублікування:
14.05.2025 15:16
Опис:
Шановний замовник. У документації вами встановлено дискримінаційну вимогу до потенційних учасників, а саме: "- Учасник повинен надати – фото виробів та етикетки виробів, що пропонуються до постачання Учасником, за позиціями № 1-17 технічного завдання (окремо за кожною позицією із зазначенням № позиції).".
Дана вимога є дискримінаційною, оскільки потенційні учасники можуть не мати даного обладнання в наявності, а закуповувати у виробників у той момент, коли мають чітке розуміння, що буде укладенно договір на його постачання, оскільки будь яукий товар має свій гарантійний термін.
Також зовсім незрозуміло що таке фото етикеток, оскільки етикетки є на футболках і трусішках, но ніяк не на акумуляторах. Вимагаємо прибрати дану джискримінайційну вимогу та необмежувати коло потенційних учасників, а у разі ігнорування, будемо змушені звернутися в АМКУ!
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Замовником розглянуто Вашу вимогу щодо надання фото виробів та етикеток виробів, що пропонуються до постачання.
Повідомляємо, що вказана вимога встановлена з метою підтвердження відповідності запропонованих товарів технічним характеристикам, визначеним у технічному завданні. Надання фото продукції дозволяє замовнику попередньо оцінити запропонований товар та уникнути постачання неякісної чи неоригінальної продукції.
Щодо поняття “етикетка”, йдеться про маркування виробу виробником, яке містить інформацію про модель, артикул, бренд та технічні параметри, розміщені на упаковці виробу або на самому виробі.
Дата відповіді:
16.05.2025 12:37