• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електричні акумулятори

Оголошено тендер

460 000.00 UAH
Номер: e481ce42168c4ebeba85244c6d945865
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-14-000911-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні акумулятори
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону, включено до Плану закупівель для оголошення повторних торгів
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування: 14.05.2025 09:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума460 000.00 UAH