-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2025-05-14-001059-a
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори) - 1751 шт. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер:
cce0daebe980494d8a0efea3c5cb44b9
Внутрішній номер закупівлі:
25292004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-14-001059-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03180, Україна, Київська область, Киев, пр. Берестейський, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Очеретяний +380444228597 ocheretianyi@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2025 09:26 - 19.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2025 09:26 - 22.05.2025 10:00
Період кваліфікації:
22.05.2025 10:00 - 28.05.2025 13:36
Період завантаження договору:
03.06.2025 00:00 - 13.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴460 000.00 31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)