-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: - автомобіля ГАЗ 2705 (державний номер ВК3798НВ); - автомобіль КАМАЗ 5410 (державний номер ВК1301АС)
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-007879-a
Торги не відбулися
10 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 102.00 UAH
мін. крок: 1% або 102.00 UAH
Період уточнення:
13.05.2025 13:56 - 18.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим