-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: - автомобіля ГАЗ 2705 (державний номер ВК3798НВ); - автомобіль КАМАЗ 5410 (державний номер ВК1301АС)
Оголошено тендер
10 200.00
UAH
Номер:
b3481f99e1fa4becabbebd6d6ed9a3fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-13-009838-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу:
- автомобіля ГАЗ 2705 (державний номер ВК3798НВ);
- автомобіль КАМАЗ 5410 (державний номер ВК1301АС)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КПКВ:
2804120 Експлуатація державного водогосподарсько-меліоративного комплексу
Дата опублікування:
13.05.2025 13:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума10 200.00 UAH