-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: - автомобіля ГАЗ 2705 (державний номер ВК3798НВ); - автомобіль КАМАЗ 5410 (державний номер ВК1301АС)
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-007879-a
Торги не відбулися
10 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 102.00 UAH
мін. крок: 1% або 102.00 UAH
Номер:
a6dca19dc4da4900a5cd4a9c3d161c54
Внутрішній номер закупівлі:
25283783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-13-007879-a
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2025 13:56 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2025 13:56 - 21.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 200.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: - автомобіля ГАЗ 2705 (державний номер ВК3798НВ); - автомобіль КАМАЗ 5410 (державний номер ВК1301АС)