-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі з використанням енергозберігаючих технологій Токарівського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Шевченка, 17, с. Токарів, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2025-05-12-004767-a
Завершена
3 901 138.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 505.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 505.69 UAH
Період уточнення:
12.05.2025 11:41 - 24.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим