-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі з використанням енергозберігаючих технологій Токарівського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Шевченка, 17, с. Токарів, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2025-05-12-004767-a
Завершена
3 901 138.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 505.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 505.69 UAH
Номер:
f88af11f292f45339f0b573d41b4209d
Внутрішній номер закупівлі:
25266300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-12-004767-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 901 138.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2025 11:41 - 24.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2025 11:41 - 27.05.2025 11:30
Період кваліфікації:
27.05.2025 11:30 - 02.06.2025 13:01
Період завантаження договору:
08.06.2025 00:00 - 18.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 901 138.00 Капітальний ремонт покрівлі з використанням енергозберігаючих технологій Токарівського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 17, с. Токарів, Звягельський район, Житомирська область