• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі з використанням енергозберігаючих технологій Токарівського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Шевченка, 17, с. Токарів, Звягельський район, Житомирська область

Оголошено тендер

3 901 138.00 UAH
Номер: dcaaea8feb3c4d55b954303e36525bee
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-12-005535-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
Очікувана вартість: 3 901 138.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт покрівлі з використанням енергозберігаючих технологій Токарівського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул.Шевченка, 17, с. Токарів, Звягельський район, Житомирська область
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 12.05.2025 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт покрівлі з використанням енергозберігаючих технологій Токарівського ліцею Ярунської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 17, с. Токарів, Звягельський район, Житомирська область
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума3 901 138.00 UAH