• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія (електрична енергія для навчальних корпусів на червень-грудень 2025 рік)

Завершена

1 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
Період уточнення: 06.05.2025 12:53 - 11.05.2025 00:00
Відповідь надана

ТД

Номер: e57281c1321a4c919c78a1bdcaa07bc0
Дата опублікування: 08.05.2025 11:52
Опис: Шановний замовник, в Додатку 1 до ТД в п. 6 Підтвердження надання забезпечення тендерної пропозиції прописана вимога - надати забезпечення тендерної пропозиції відповідно до п. 2 розділу ІІІ ТД. В п. 2 розділу ІІІ ТД - Не вимагається і в електронних полях також.
Відповідь: Добрий день! Дякуємо за Ваш інтерес до нашої закупівлі та інформуємо про наступне. В п.6 додатку 1 написано, що учасник надає забезпечення відповідно до умов п.2 розділу 3 тендерної документації. Оскільки в п. 2 розділу 3 написано, що забезпечення для цієї закупівлі, то учасник не повинен його подавати.
Дата відповіді: 08.05.2025 15:59
Відповідь надана

Щодо розміру Ц_з прогн.рдн

Номер: 27f6edf9545e428fb884f0c229fc2a83
Дата опублікування: 07.05.2025 14:01
Опис: Шановний Замовник., в додатку 5 до ТД Ви прописали (в таблиці та тексті), що Ц_з прогн.рдн дорівнює 4,25863 грн/кВт⋅год без ПДВ. Одночасно з цим Ви даєте визначення, що даний ромір взято: "...як середньозважена ціна на ринку “на добу наперед” за повний останній календарний місяць, що передує даті оголошення процедури закупівлі...", тобто за повний місяць квітень 2025 року. Звертаємо Вашу увагу, що згідно з даними АТ “Оператор ринку”, розміщеними на його веб-сайті: www.oree.com.ua середньозважена ціна на ринку “на добу наперед” за квітень 2025 року дорівнює 4,61122 грн/кВт⋅год без ПДВ. Внесіть будь ласка зміни до додатку 5 ТД.
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за Ваш інтерес до нашої закупівлі та Ваше запитання, інформуємо про наступне. Відповідно до Вашого питання Замовником проаналізовано та виправлено технічну помилку та внесено зміни до додатку 5 Тендерної документації.
Дата відповіді: 07.05.2025 17:39