• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія (електрична енергія для навчальних корпусів на червень-грудень 2025 рік)

Оголошено тендер

1 200 000.00 UAH
Номер: feedb8870ef54d4da6deecda21419363
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-01-015224-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Замовник: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Очікувана вартість: 1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (електрична енергія для навчальних корпусів на червень-грудень 2025 рік)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
КПКВ: 3801160 Підготовка кадрів для сфери культури і мистецтва закладами фахової передвищої та вищої освіти
Дата опублікування: 01.05.2025 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 200 000.00 UAH