-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (електрична енергія для навчальних корпусів на червень-грудень 2025 рік)
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-006866-a
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
Номер:
349aaeb48e1c40989c587f097abbd4b1
Внутрішній номер закупівлі:
25209154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-06-006866-a
Замовник:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214165
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, Вознесенський узвіз, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Киричок Ірина Михайлівна +380442721186 ira.kyrychok@naoma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2025 12:53 - 11.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2025 12:53 - 14.05.2025 12:00
Аукціон:
15.05.2025 14:31 - 15.05.2025 15:12
Період кваліфікації:
15.05.2025 15:12 - 16.05.2025 17:03
Період завантаження договору:
22.05.2025 00:00 - 01.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 200 000.00 Електрична енергія (електрична енергія для навчальних корпусів на червень-грудень 2025 рік)